✍️Na nowy rok chciałem trochę więcej pisać, ale jakoś tak szybko się wypaliłem. Mam trochę rozgrzebanych tekstów, które być może wrzucę, a może nie. Na razie jednak pewnie wrócę do takiego mało regularnego publikowania, głównie tych podsumowań.

🧑‍💻 Po dość długim okresie szukania, w końcu znalazłem nowy projekt jako główne zatrudnienie. Jeszcze nie będę się dzielił co to jest, ale wracam do aplikacji mobilnych.

🖨️Tworzę sobie nowe rzeczy na drukarce 3D. Jednym z pomysłów jakie zrobiłem jest wieszaczek na karteczki samoprzylepne. Kolejnym jest wieszak na rolki. Jeszcze nie udało się tego zmonetyzować, ale za to dostałem zamówienie na dużo rolkowych breloczków i produkcja ruszyła.

☠️Milion sposobów, żeby umrzeć w internecie - Niby w internecie nic nie ginie, ale jednak strony umierają. Lista różnych powodów dlaczego.

👟183km zrobione spacerując z pieskami, 100km na rowerze na Zwifcie i do tego 2 treningi na rolkach.

📖 Feel-good Productivity - Pierwsza książka Ali Abdaala (Aliego Abdaala?). Przedstawia podejście, które mówi, że aby być produktywnym, należy sprawić żeby ta produktywność sprawiała przyjemność. Całkiem niezła książka, chociaż sporą częścią się już podzielił w internecie. Ocena to jednak takie solidne 7/10.

🎬Filmowo nic ciekawego:

  • Race for Glory: Audi vs Lancia - Sam pomysł sfilmowania historii rajdowej rywalizacji tych dwóch ekip bardzo mi się podobał, ale poza pokazaniem znanych historyjek i anegdotek o sprytnym omijaniu przepisów, to wiele więcej ten film nie wnosi. Takie 5/10.
  • Marvels - Obejrzałem do obiadu, ale ciężko znaleźć jakieś plusy. 3/10
  • Role Play - Po trailerze zapowiadało się ciekawie, ale ani to dobry akcyjniak, ani jakoś bardzo romantyczny. Jakby trochę mniej poważny był, to byłoby lepiej. 5/10

🤖Chciałem wrócić do oglądania anime, ale nie bardzo miałem ochotę na czytanie napisów i słuchanie niezrozumiałych japońskich dialogów. Postanowiłem więc sprawdzić zamerykanizowane Cyberpunk: Edgerunners i nawet mi się podobało. Na sam koniec może trochę zbyt przesadzone były te cyber ulepszenia, ale przez większość czasu trzymało poziom: 8/10.