🗓 Coraz późniejsze się te podsumowania miesiąca robią…

🧑‍💻 Ostatnio jestem bardzo pochłonięty pracą, nawet myślę że trochę za bardzo.

🎮 Kupiłemn konsolkę Anbernic RG35XX+ i od paru dni pogrywam sobie w stare gry. Na razie największe wzięcie ma chyba Discworld i Tony Hawk Pro Skater 2 na PSX.

⌚ Zaktualizowałem moją aplikację na Garmina - Year Progress. Teraz można ją ściągnąć też na najnowsze zegarki i kolorki zmieniają sie w zależności od wartości procentów.

📸 Na promocji zamówiłem sobie latarkę UV. Głównie jako ciekawostkę, ale widziałem fajne efekty wykorzystania jej przy robieniu zdjęć. Fotka do tego wpisu została wykonana właśnie przy jej użyciu, chociaż akurat w tym kwiatku nie widać tak tego efektu bioluminescenci.

🏃‍♂️ W sumie zrobiłem 450km w czasie różnych aktywności: 202km spacerków z psami, 63km na rowerze i 185km na rolkach.

📖 Przeczytałem Milion Dollar Weekend od Noah Kagan. Całkiem spoko książeczka, która daje przepis na to jak rozpocząć i przetestować biznesowe pomysły w weekend. Głównym przesłąniem jest to, żeby jak najszybciej starać się zdobyć klientów, aby od razy sprawdzić biznesowo pomysł.

📺 Dwa seriale obejrzane:

  • Drive to Survive - Serialowe podsumowanie ubiegłego sezony F1. Nie było takie ciekawe jak pierwsze sezony, ale dało się obejrzeć.
  • Three Body Problem - Netflixowa adaptaca książki pod tym samym tytułem. Słuchałem jej kiedyś i nawet mi się spodobała, szczególnie momenty “w grze”. Tutaj trochę mniej tego było, ale za to wciągnęli wydarzenia z kolejnych książek. Mimo to, całkiem nieźle się oglądało.

🎬 Filmy bez szału:

  • Ferrari (2023) - Film o Enzo Ferrari z Adamem Driverem w głównej roli. Niestety nie trafił do mnie. Fabuła była w sumie o niczym, a wypadki samochodowe zrobiono wręcz komicznie.
  • Damsel (2024) - Książniczka po ślubie zostaje złożona w ofierze smokowi. Jest jednak twardą babką i postanawia powalczyć o swoje. Taka bajeczka, ale całkiem przyjemna.