🏆 Kwiecień rozpoczął sezon zawodów rolkowych. W tym roku po raz pierwszy zacząłem półmaratonem w Berlinie. Impreza trochę mniejsza niż maraton w sierpniu, ale i tak dużo większa niż jakakolwiek w Polsce. Pogoda dopisała, forma trochę mniej, ale kończę z zadowalającym czasem.

🧑‍💼 Wizyta w Berlinie byłą też podyktowana tym, żeby móc popracować z biura i poznać kolegów na żywo. Po paru latach pracy zdalnej była to miła odmiana. Jednakże mieszkać na stałe w centrum tak dużego miasta bym nie chciał.

🚌 Podróż w obie strony odbyła się autobusem Flixbus. O ile do Niemiec nie było problemów, to z powrotem mieliśmy aż godzinę opóźnienia przez korki na autostradzie. Potem kierowca próbując nadrobić czas urządził sobie mały rajd po mieście. Nie było to nic niebezpiecznego, ale na pewno niecodzienny widok takiego busa przekraczającego prędkość i wyprzedzającego inne auta na drodze.

🐕‍🦺 Od razu po powrocie z Berlina wybraliśmy się z dziwczyną i pieskami na II Amatorski Dogtrekking “Złotogórski spacer z PSIjacielem”. Byliśmy tam już w ubiegłym roku na pierwszej edycji i znajomość okolicy trochę nam pomogła. Całą trasę właściwie przemaszerowaliśmy, z dwoma krótkimi odcinkami na bieganie i nawet udało się zdobyć 3 miejsce.

🏺 Pod koniec kwietnia odbyły się jeszcze jedne zawody rolkowe. Tym razem Półmaraton o Dzban Bernarda w Grodzisku Wielkopolskim. Początek był całkiem niezy, ale po połowie dystansu zabrakło mi energii i ostatecznie wylądowałem gdzieś w środku stawki. Pewnie jednym z powodów było to, że pomiędzy Berlinem a Grodziskiem nie miałem nawet rolek na nogach…

📺 Filmowo i książkowo nic ciekawego się nie działo. Za to serialowo wpadł Fallout. W gry nie grałem, ale sporo o nich słyszałem. Serial na ich podstawie wypadł calkiem nieźle w mojej ocenie.

🗒 Prawie przestałem notować. Może to kwestia tego, że większość czasu spędzam na firmowym komputerze i nie mam tam Obsidiana i nie wykombinowałem jeszcze jak najlepiej zrobić, żeby ostatecznie zsynchronizować z nim notatki? Przez to brakuje mi trochę contentu do tego podsumowania. Muszę coś wymyślić.